POZNAJMY SIĘ!

O MNIE

Witaj,

mam na imię Beata, zaczynałam swoją drogę zawodową od niskiego szczebla korporacyjnej drabiny. Dzieci były jeszcze małe, a ja pragnęłam zapewnić  im wszystko co najlepsze. Upór i ambicja sprawiły, że spędziłam ponad dwadzieścia lat na stanowiskach menedżerskich. Duże projekty, zarządzanie ludźmi, bezkompromisowy świat handlu, generowały wiele sukcesów, ale też coraz większy stres. Głodna rozwoju i spełnienia zatraciłam wewnętrzny spokój. Coraz częściej dostrzegałam, że brakuje mi równowagi pomiędzy rodziną, domem i pracą. Zrodziło to od lat uśpioną potrzebę poszukiwania harmonii.

Tak zaczęła się moja wewnętrzna przemiana. Na jej drodze stanęło wielu wspaniałych ludzi, nauczycieli, którzy dodali mi odwagi i pokazali jak być szczęśliwszą. Cały czas się rozwijam, poznaję narzędzia i techniki, dzięki którym mogę spokojnie pracować i wypoczywać. Dziś akceptuję w pełni swoje słabości, ale też wiem, jak najlepiej wykorzystać mocne strony.

Jestem tutaj, bo chcę się tym dzielić, z każdym kto pragnie wieczorem spokojnie zasypiać, rano znaleźć siły, określić priorytety  i z radością stawić się do życia !

Zapraszam Cię do mojego świata, rozgość się…

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


Z przyjemnością odpowiemy Państwu na wszystkie pytania dotyczące naszych usług.

Beata Barylska

właścicielka
obsługa klientów warsztatów
tel. (+48) 692 494 153
e-mail: beata.barylska@imagoo.pl

Iwona Rachwalak

logistyk, manager
obsługa klientów sklepu
tel. (+48) 783 823 860
e-mail: kontakt@imagoo.pl

O KONTAKT TELEFONICZNY PROSIMY OD PON. DO PT. W GODZ. 1000 – 1800

Dziękujemy