Warsztaty POKOCHAJ SWOJĄ DOSKONAŁOŚĆ...

WARSZTATY

Na warsztaty organizowane przez Imagoo,  zapraszam każdego, kto pragnie poznać lepiej siebie, odkryć swój potencjał, kto poszukuje wewnętrznej harmonii w byciu Tu i Teraz. Zapraszam osoby, które dzisiaj, podobnie jak kiedyś ja, odczuwają brak motywacji i równowagi pomiędzy życiem zawodowym i rodzinnym. Do osób, które już wiedzą, że powinny coś zmienić w swoim życiu, a nie mają pomysłu, czasu na poszukiwania a często po prostu odwagi aby tej zmiany dokonać. Podstawą do każdej zmiany jest przede wszystkim zrozumienie i pokochanie siebie, odkrycie swoich najmocniejszych cech i podążanie za nimi. Ja już to wiem, i dzisiaj wraz z moim Zespołem terapeutów i specjalistów z różnych dziedzin, jesteśmy gotowi pokazać skuteczne narzędzia i techniki aby osiągnąć, wewnętrzną harmonię i wykorzystać w pełni swoją MOC !

Pragniemy Cię zainspirować do kreowania szczęśliwszego, spełnionego życia tak, abyś każdego wieczora mógł  spokojnie zasnąć, rano znalazł siły, określił priorytety i z radością stawił się do życia !  Jeśli jest Ci to bliskie, to wiedz, że nie znalazłeś się tu przez przypadek, a proponowane warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Podążaj za swoim flow

Wyobraź sobie, że wstajesz rano i czujesz ekscytację na samą myśl o tym jak spędzisz ten dzień. Wiesz, że przez cały czas będziesz pozostawał w swoim flow. Będziesz rozumiany i lepiej będziesz rozumiał sposoby myślenia i zachowania innych ludzi. Czas będzie szybko płynął w szczęściu i spełnieniu prywatnym i zawodowym.

To nie jakaś utopia!  Narzędzie które Ci przedstawię pozwali odkryć Twoją ścieżkę osiągania flow, czyli drogę najmniejszego oporu. Mam wielu klientów, którzy są tym narzędziem zafascynowani. Jeśli czujesz się przygnębiony lub zestresowany zdecydowanie nie jesteś we flow a ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Terapia dźwiękiem

Muzyka łagodzi obyczaje – wiemy nie od dziś. Od czasów najdawniejszych wykorzystywana była także w celach leczniczych i rytualnych. Zapraszam Cię na dogłębnie przenikające każdą komórkę Twojego ciała, koncerty na misach tybetańskich, gongu i innych instrumentach. Dzięki tym wyjątkowym wibracjom zrelaksujesz się  i uwolnisz od wzmożonego napięcia.

Arteterapia

Nie oceniaj zdolności plastycznych, po prostu pozwól sobie na odrobinę dziecięcego luzu. Malowanie pieczołowicie wyrysowanych mandali może okazać się świetnym sposobem na uporczywe myśli. Biel kartki i tęczowe kolory pomogą Ci znaleźć się tu i teraz.

Świadoma kreacja życia

Słyszałeś już pewnie nie raz, że w Twoim życiu jest dokładnie tak, jak myślisz, że jest !  Nawet w to wierzysz, ale często stres, negatywne uczucia i przekonania powodują, że nie radzisz sobie z wymogami środowiska. Dopiero zmiana tego jak i co myślisz o sobie może zmienić wszystko. Podpowiem i zainspiruję Cię do tego abyś odkrył w sobie MOC i każdego dnia bardziej świadomie kreował swoje życie.

Wiedz, że MOŻESZ  WSZYSTKO !

Techniki relaksacyjne

Nie musisz znać filozofii Zen, aby skorzystać z dobrodziejstw medytacji, czy pracy z oddechem…. tak oddechem, jest wiele technik oddechowych które harmonizują, odprężają a nawet mają działanie lecznicze. Nauczę Cię prostych i sprawdzonych metod, do których będziesz zawsze mógł wrócić będąc w potrzebie.

Uwalnianie emocji

Cały stres, którego doświadczamy znajduje odzwierciedlenie w naszym ciele, a wewnętrzne konflikty emocjonalne to droga do powstawania chorób. Na szczęście istnieje szereg sposobów aby to zdiagnozować i uwolnić np. grając na bębnach afrykańskich. To mocne i głęboko oczyszczające doświadczenie, ale też dobra zabawa.

Zapewniam, że warto spróbować.

Terminarz warsztatów:

5 marca 2019 godz. 17.30 - 20.00 ..... Zduńska Wola

Zrozum i pokochaj siebie, odkryj swoją MOC!

 

Wyobraź sobie, że wstajesz codziennie rano i czujesz ekscytację na samą myśl o tym jak spędzisz ten dzień. Wiesz, że przez cały czas będziesz pozostawał w swoim flow. Z przyjemnością będziesz wykonywał wszystkie obowiązki w domu, szkole czy pracy. Będziesz rozumiany i lepiej będziesz rozumiał sposoby myślenia i zachowania innych ludzi. Ze swoją drugą połówką będziesz tworzył harmonijny związek w którym coraz lepiej się rozumiecie a nawet uzupełniacie. Czas będzie szybko płynął w szczęściu i spełnieniu prywatnym i zawodowym.

Czy to jakaś utopia? Nie!

Każdy z nas posiada naturalne talenty, predyspozycje i mocne strony. Odkryte, zrozumiane i właściwie ukierunkowane pozwalają być nam szczęśliwszymi na każdym polu naszego życia, zarówno zawodowym jak i prywatnym. Wykorzystując w pełni swoją moc, podążając za swoim flow, automatycznie przyciągamy wszystko co najlepsze!

Często jednak, wymogi środowiska, nieodpowiednia praca czy problemy w związku  powodują, ogromny stres. Ten z kolei blokuje nasze flow i odbiera nam wewnętrzną moc i radość życia. Jak możesz to zmienić ?

Zapraszam na spotkanie, podczas którego przedstawię narzędzie, dzięki któremu dowiesz się:.
Jak odkryć swoje naturalne talenty
Co oznacza flow i czym jest dla Ciebie
Jak być we flow i podążać za nim
Jak świadomie kreować swoje szczęśliwsze życie, zawodowe i prywatne
Jak lepiej komunikować się i tworzyć pozytywne relacje z innymi ludźmi również partnerem/partnerką życiową.
Jak w pełni wykorzystać swoją wewnętrzną MOC!

Równocześnie poznasz swoje wyzwania do których nie będziesz już podchodził ze stresem, strachem i złością ale pełnym zrozumieniem i akceptacją.

Mam nadzieje, że ta wiedza zainspiruje Cię do pokochania siebie i swojej doskonałości a to jest pierwszy krok do świadomego kreowania szczęśliwszego życia.

Prowadząca: Beata Barylska, właścicielka i założycielka firmy Imagoo, organizującej i prowadzącej warsztaty rozwoju osobistego oraz sklep niezwykłości. Doświadczony menadżer, coach, trener z ponad 20 letnim stażem, głównie w strukturach korporacyjnych. Z sukcesami pracowała z dużymi grupami menadżerów i liderów osiągających najlepsze wyniki a jednocześnie podlegających wysokiemu stresowi. Obecnie również Flow Konsultant Dynamics Talent, podąża za swoim flow i dzieli się swoimi doświadczeniami jak żyć szczęśliwiej pozostając w wewnętrznej harmonii.

Inwestycja 70 zł
Termin: 5 marca 2019
Godzina: 17.30 – 20.00, w przerwie poczęstunek wegański
Zduńska Wola, ul. Opiesińska 10,  Medicus
Informacje i zapisy: Beata Barylska tel. 692 494 153, email: beata.barylska@imagoo.pl
Udział w spotkaniu potwierdza bezzwrotna zaliczka w wysokości 30 zł.
Zaliczkę należy wpłacić do 28.02.2019
na konto: Imagoo, Beata Barylska-Rachwalak
mBank 64 1140 2004 0000 3102 4696 2423

Pozostała płatność na spotkaniu, również kartą płatniczą.

Informacje dodatkowe:

Po spotkaniu będzie można zapisać się na sesje indywidualne określające profil osobowościowy – szczegóły przedstawię na spotkaniu. Będzie również możliwość zakupu niektórych produktów ze sklepu Niezwykłości Imagoo, a  także możliwość odbioru osobistego zakupionych wcześniej produktów

więcej

5 kwietnia 2019, godz. 18.00-20.30 .....Zduńska Wola

Uczta wegetariańsko-wegańska

Jeśli jesteś ciekaw co jedzą weganie i wegetarianie masz okazję się przekonać!

Zapraszamy na ucztę wegetariańsko-wegańską, szwedzki stół będzie zastawiony różnymi pysznościami i gwarantujemy, że będziesz bardzo miło zaskoczony jak smakują te potrawy. Popróbujesz i dowiesz się jak można zrobić majonez bez jajek, masło bez śmietany i mleka, smalec bez słoniny i wiele wiele innych ciekawostek.

Chcemy pokazać Ci jak jest to proste, smaczne i przede wszystkim zdrowe!

Dodatkowo gościem spotkania będzie Rolnik prowadzący gospodarstwo ekologiczne, podzieli się on wieloma ciekawymi informacjami o uprawie ekologicznej , zdrowej żywności, które od lat stosuje w swoim gospodarstwie. Możliwy będzie zakup niektórych produktów.

Spotkanie będzie miało bardzo luźny charakter, spotkania towarzyskiego 🙂

Jeśli zatem jesteś tego ciekaw i nie masz planów na wieczór, chcesz zjeść coś innego niż zwykle, poznać nowe osoby,  pośmiać się, to serdecznie zapraszamy 🙂

Inwestycja to tylko 80 zł

Nie zwlekaj z decyzją zbyt długo bo liczba miejsc jest mocno ograniczona.

O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymagana jest  wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 40 zł, najpóźniej do dnia 2 kwietnia

na konto: Imagoo, Beata Barylska-Rachwalak
mBank 64 1140 2004 0000 3102 4696 2423

z dopiskiem „Uczta 5.04.2019 i Twój numer telefonu”

Prosimy o podanie numeru telefon w celu potwierdzenia Tobie z naszej strony rezerwacji.

Pozostała płatność na spotkaniu, można będzie zapłacić kartą

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania spotkania jeśli nie zbierze się odpowiednia ilość uczestników. Wówczas, zaliczka będzie zwrócona na konto z którego została przelana.

Termin: 5 kwietnia 2019

Godzina: 18.00 – 20-20.30

Zduńska Wola, ul. Opiesińska 10,  Medicus ( obok Kauflandu)

Informacje i zapisy:

Beata Barylska tel. 692 494 153, email: beata.barylska@imagoo.pl

Iwona Rachwalak tel. 783 823 860, email: kontakt@imagoo.pl

 

 

 

więcej

12 kwietnia 2019, godz. 17.30 - 20.00 ......Zduńska Wola

Zrozum i pokochaj siebie, odkryj swoją MOC!

Zapraszam na spotkanie, podczas którego przedstawię narzędzie, dzięki któremu dowiesz się:.
Jak odkryć swoje naturalne talenty
Co oznacza flow i czym jest dla Ciebie
Jak być we flow i podążać za nim
Jak świadomie kreować swoje szczęśliwsze życie, zawodowe i prywatne
Jak lepiej komunikować się i tworzyć pozytywne relacje z innymi ludźmi również partnerem/partnerką życiową.
Jak w pełni wykorzystać swoją wewnętrzną MOC!

Równocześnie poznasz swoje wyzwania do których nie będziesz już podchodził ze stresem, strachem i złością ale pełnym zrozumieniem i akceptacją.

Mam nadzieje, że ta wiedza zainspiruje Cię do pokochania siebie i swojej doskonałości a to jest pierwszy krok do świadomego kreowania szczęśliwszego życia.

Wyobraź sobie, że wstajesz codziennie rano i czujesz ekscytację na samą myśl o tym jak spędzisz ten dzień. Wiesz, że przez cały czas będziesz pozostawał w swoim flow. Z przyjemnością będziesz wykonywał wszystkie obowiązki w domu, szkole czy pracy. Będziesz rozumiany i lepiej będziesz rozumiał sposoby myślenia i zachowania innych ludzi. Ze swoją drugą połówką będziesz tworzył harmonijny związek w którym coraz lepiej się rozumiecie a nawet uzupełniacie. Czas będzie szybko płynął w szczęściu i spełnieniu prywatnym i zawodowym.

Czy to jakaś utopia? Nie!

Każdy z nas posiada naturalne talenty, predyspozycje i mocne strony. Odkryte, zrozumiane i właściwie ukierunkowane pozwalają być nam szczęśliwszymi na każdym polu naszego życia, zarówno zawodowym jak i prywatnym. Wykorzystując w pełni swoją moc, podążając za swoim flow, automatycznie przyciągamy wszystko co najlepsze!

Często jednak, wymogi środowiska, nieodpowiednia praca czy problemy w związku  powodują, ogromny stres. Ten z kolei blokuje nasze flow i odbiera nam wewnętrzną moc i radość życia. Jak możesz to zmienić ?

Zapraszam na spotkanie 🙂

Prowadząca: Beata Barylska, właścicielka i założycielka firmy Imagoo, organizującej i prowadzącej warsztaty rozwoju osobistego oraz sklep niezwykłości. Doświadczony menadżer, coach, trener z ponad 20 letnim stażem, głównie w strukturach korporacyjnych. Z sukcesami pracowała z dużymi grupami menadżerów i liderów osiągających najlepsze wyniki a jednocześnie podlegających wysokiemu stresowi. Obecnie również Flow Konsultant Dynamics Talent, podąża za swoim flow i dzieli się swoimi doświadczeniami jak żyć szczęśliwiej pozostając w wewnętrznej harmonii.

Inwestycja to tylko 70 zł
Termin: 12 kwietnia 2019
Godzina: 17.30 – 20.00
Zduńska Wola, ul. Opiesińska 10,  Medicus ( obok Kauflandu)
Informacje i zapisy: Beata Barylska tel. 692 494 153, email: beata.barylska@imagoo.pl
Udział w spotkaniu potwierdza zaliczka w wysokości 30 zł.
Zaliczkę należy wpłacić do 9 kwietnia 2019
na konto: Imagoo, Beata Barylska-Rachwalak
mBank 64 1140 2004 0000 3102 4696 2423

Pozostała płatność na spotkaniu, również kartą płatniczą.

Informacje dodatkowe:

Po spotkaniu będzie można zapisać się na sesje indywidualne określające profil osobowościowy – szczegóły przedstawię na spotkaniu. Będzie również możliwość zakupu niektórych produktów ze sklepu Niezwykłości Imagoo, a  także możliwość odbioru osobistego zakupionych wcześniej produktów

więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


Z przyjemnością odpowiemy Państwu na wszystkie pytania dotyczące naszych usług.

Beata Barylska

właścicielka
obsługa klientów warsztatów
tel. (+48) 692 494 153
e-mail: beata.barylska@imagoo.pl

Iwona Rachwalak

logistyk, manager
obsługa klientów sklepu
tel. (+48) 783 823 860
e-mail: kontakt@imagoo.pl

O KONTAKT TELEFONICZNY PROSIMY OD PON. DO PT. W GODZ. 1000 – 1800

Dziękujemy